Zostań trenerem Codementors

Posiadasz wiedzę i doświadczenie, którymi chciałbyś się podzielić?

Chętnie poznamy pasjonatów programowania, którzy robią to, co kochają i są w tym dobrzy. Zapoznaj się z naszą ofertą kursów oraz szkoleń specjalistycznych. Jeśli znalazłeś wśród nich technologię, w której pracujesz na co dzień i chciałbyś sprawdzić się w roli trenera programowania, napisz do nas!

Napisz do nas
Trener po godzinach, albo na całego

Praca trenera może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu lub nową, pełnowymiarową pracą. Zajęcia z kursantami odbywają się wieczorami oraz w soboty. Możesz więc śmiało godzić dotychczasowe obowiązki zawodowe z rolą trenera. A jeśli posiadasz wiedzę z zakresu wielu technologii, możesz z powodzeniem prowadzić zajęcia w wielu naszych kursach jednocześnie.

Współpraca z uznanymi na rynku firmami branży IT

To prawdziwa przyjemność, ale i wyzwanie dla każdego trenera. Jeśli jesteś ambitny i lubisz pracować z profesjonalistami, na pewno Ci się u nas spodoba!

Rób to, w czym jesteś najlepszy

Nasi trenerzy mają realny wpływ na program kursów, które prowadzą. Jesteśmy otwarci na propozycje rozszerzania oferty Codementors, więc jeśli masz pomysł na nowy kurs, śmiało możesz się nim z nami podzielić i zaproponować autorski program.

Dzielenie się wiedzą to misja, wyzwanie i duża odpowiedzialność

Wierzymy, że poprowadzony przez Ciebie kurs będzie miał wpływ na życie niejednego kursanta i pomoże mu dołączyć do grona programistów. To będzie wyłącznie Twoja zasługa, Twój sukces. Gwarantujemy, że warto na taki moment czekać.