Zespół

Zespół Codementors tworzą prawdziwi pasjonaci programowania: doświadczeni trenerzy i specjaliści branży IT.

Dominik Olszewski

Training Business Partner

Magdalena Więcław

Training Business Partner

Karolina Kulawiak

Training Business Partner / UX Designer

Justyna Mirska

People Partner

Łukasz Dembiński

Chief Training Architect, Trener Scala

Programujący architekt oprogramowania, specjalista od technologii Scala, Akka, Spark oraz systemów rozproszonych. Miłośnik podejścia Software Craftsmanship oraz Domain-Driven Design.

Daniel Kwidziński

Koordynator ścieżki technologii mobilnych

Programista technologii mobilnych z wieloletnim doświadczeniem, specjalista od UX i interfejsów graficznych. Absolwent Politechniki Gdańskiej.

Karol Grodzicki

Koordynator ścieżki języka C#

Programista C# z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Gdańskiej. Specjalista od zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania, Professional Scrum Master (PSM).

Michał Wójcik

Koordynator ścieżki języka Java

Deweloper Java SE/EE skupiający się głównie na aplikacjach webowych oraz klasy enterprise, wcześniej wykładowca na Politechnice Gdańskiej. Zafascynowany poznawaniem nowych technologii i przekazywaniem wiedzy innym. Prywatnie zainteresowany szeroko pojętą fantastyką.

Arkadiusz Nieckarz

Trener Java, Selenium

Trener Java i Selenium, entuzjasta czystego kodu oraz pragmatycznego podejścia do programowania. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zaangażowany w kilka projektów z zakresu bezpieczeństwa systemów oraz kryptografii.

Jakub Bulczak

Trener C#

Inżynier oprogramowania z kilkuletnim stażem. Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zdobywał tworząc oprogramowanie dla dużych światowych korporacji.

Magdalena Płocke

Trener C#

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, programistka C#. W chwili obecnej pracuje na stanowisku Software Developer w firmie Ciklum.

Rafał Przetakowski

Trener Python, Git i Linux

Doświadczony programista PHP, który swoją wieloletnią karierę zawodową budował w oparciu o duże, komercyjne projekty. Lider wielu zespołów i człowiek pełen pozytywnej energii.

Łukasz Jastrzębowski

Trener C#

Absolwent Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Technicznego w Tuluzie. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako programista PLC, by później rozwijać się w kierunku technologii C#/.NET. Obecnie pracuje jako deweloper aplikacji webowych .NET. Certyfikowany Scrum Master.

Rafał Gordon

Team Lead, Scrum Master, Senior Developer

Absolwent Politechniki Gdańskiej. Na co dzień pracuje nad dużymi systemami webowymi dla klientów skandynawskich.

Paweł Ślusarczyk

Trener C#

Absolwent UJ. Doświadczenie zdobywał w firmach związanych z bankowością, turystyką i grami. Interesuje się czystym kodem, sztuczną inteligencją i proceduralnym generowaniem zawartości w grach.

Anna Poznańska

Trener Metodyk Zarządzania Projektami

Absolwentka kierunku informatycznego, prawa i studiów podyplomowych z zakresu Project Management. Posiada certyfikaty Project Management Professional® oraz Professional Scrum Master. Od lat zarządza dużymi projektami informatycznymi. Bierze udział w optymalizowaniu procesów zarządzania projektami oraz uczestniczy w planowaniu i realizacji transformacji agilowych w dużych firmach działających na rynku światowym. W Codementors prowadzi szkolenia z tradycyjnych oraz agilowych metodyk zarządzania projektami.

Daniel Walendzewicz

Trener Frontend

Programista technologii frontendowych z wieloletnim doświadczeniem. Entuzjasta budowania aplikacji internetowych w róznych technologiach, głównie Angular i React. Prywatnie zainteresowany rozwiązaniami chmurowymi, miłośnik podróży oraz wielki fan koszykówki.

Dołącz do ekipy Codementors!