Junior Java Developer (ZDALNY)

Etap 1

Cena: 999 zł

APLIKUJ
23 sierpnia - 6 września

pn – pt: 17:00 – 21:00
sb: 9:00 – 15:00

 

tryb wieczorowo-weekendowy

2 tygodnie

32h zegarowe warsztatów
20h pracy samodzielnej

 

Tydzień nauki – tydzień pracy własnej

Cała Polska

(Kurs zdalny)

Ucz się od najlepszych!

Nieustannie rozwijamy program naszego kursu, dbając o to, by odzwierciedlał on aktualne trendy na rynku.

Przy jego układaniu zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim lokalne potrzeby rynku, tak by absolwenci mieli możliwie największą szansę na dostanie pierwszej pracy.

Program kursu ułożony jest tak, że zaczynamy od podstaw, jednakże jego tempo jest wysokie.

Naszym celem jest przekazać uczestnikom kursu taki zakres wiedzy, który da im realną szansę w rekrutacji na stanowisko juniorskie.

Zdalna nauka przy użyciu innowacyjnej platformy

Zajęcia prowadzone będą w czasie rzeczywistym na autorskiej platformie Teamsharq – w chwili obecnej jedynego takiego rozwiązania na świecie.

 

Czego potrzebujesz, by przystąpić do kursu:

 

 • stałego łącza z Internetem,
 • laptopa/komputer stacjonarny (z mikrofonem),
 • aktualną przeglądarkę internetową (Google Chrome lub Firefox).

 

Co zapewnia platforma Teamsharq:

 

 • system operacyjny wraz ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami bezpośrednio w przeglądarce internetowej (nie musisz samodzielnie niczego instalować),
 • odpowiednią wydajność (nie musisz się przejmować podzespołami swojego komputera),
 • możliwość łatwej współpracy (każdy uczestnik kursu ma dostęp do swojej przestrzeni roboczej, jednak trener może w każdej chwili wejść na nią i pomóc kursantowi),
 • prywatność – przestrzeń robocza jest całkowicie izolowana od prywatnego komputera kursanta,
 • dostępność 24/7 – przez cały okres trwania kursu,
 • podejście “content-first” – Teamsharq zapewnia funkcje komunikacji, jednak ponad wszystko jest to narzędzie pracy, a nie telekonferencji.

 

Zobacz jak wygląda platforma Teamsharq – kliknij tutaj!

 

Dodatkowo w ramach naszych kursów uczestniczy otrzymują dostęp do niezbędnych materiałów oraz prywatnego komunikatora, dzięki któremu pozostają w stałym kontakcie ze sobą oraz trenerem.

O co chodzi w kursie podzielonym na etapy?

Myślisz o zmianie pracy? Chcesz spróbować swoich sił w branży IT, ale nie masz zamiaru ryzykować od razu tak dużą kwotą? Właśnie z myślą o Tobie opracowaliśmy nasz dwuetapowy system kursów programistycznych.

Jak to działa w praktyce?

W przypadku, gdy dojdziesz do wniosku, że jednak kariera programisty nie jest dla Ciebie – nie musisz kontynuować szkolenia na etapie drugim. Możesz zrezygnować bez żadnych dodatkowych zobowiązań Płacisz wtedy jedynie za to, z czego faktycznie skorzystałeś.

Co jednak, gdyby za jakiś czas Twoje zdanie się zmieniło? Nie ma problemu! Jeśli będziesz mieć zaliczony pierwszy etap kursu, od razu będziesz mógł dołączyć do grupy na etapie drugim.

Jak wygląda nasz kurs?

Zajęcia mają formę warsztatów organizowanych zdalnie w kameralnych grupach (ok. 10 osób) w trybie tydzień pracy na kursie/tydzień pracy własnej), w czasie których kładziemy szczególny nacisk na przygotowanie praktyczne kandydata. W tygodniu wolnym od zajęć kursanci realizują zadaną pracę domową oraz przygotowują się do sprawdzianu. Zakres pracy domowej i sprawdzianów zawsze bazuje na już przerobionym materiale i dotyczy zagadnień z poprzedniego tygodnia kursu.

Warunkiem ukończenia PIERWSZEGO ETAPU kursu i kwalifikacji na ETAP DRUGI jest uzyskanie średniej z pracy domowej i sprawdzianu na poziomie 70%.

MEGARABAT!

Przy zapisie na dwa etapy kursu jednocześnie otrzymasz od nas MEGARABET w wysokości 2999 PLN! Tym samym za cały kurs zapłacisz 5999,00 PLN! Dlaczego tak się dzieje? Dzięki naszej innowacyjnej platformie znacząco udało nam się obniżyć koszty prowadzenia samych zajęć, tym samy dostajesz od nas więcej za mniej! 🙂

Kto będzie Cię uczył?

Michał Wójcik

Koordynator ścieżki języka Java

Deweloper Java SE/EE skupiający się głównie na aplikacjach webowych oraz klasy enterprise, wcześniej wykładowca na Politechnice Gdańskiej. Zafascynowany poznawaniem nowych technologii i przekazywaniem wiedzy innym. Prywatnie zainteresowany szeroko pojętą fantastyką.

Czego się nauczysz w ciągu tego tygodnia?

 • Wstęp do GIT
 • Java – podstawy – zmienne, typy, enumeracje, instrukcje sterujące, metody, klasy i obiekty
 • IntelliJ Idea, debugging

Czy programowanie jest dla każdego?

Nie. W przeciwieństwie do większości szkół na rynku uważamy, że programowanie nie jest dla każdego. Każdy jednak może spróbować. Stąd podział na etapy. Zawsze też zachęcamy kandydatów by skorzystali z darmowych materiałów zamieszczonych przez nas na stronie (linki poniżej).

Wymagane materiały

Przed rozpoczęciem kursu należy zapoznać się z poniższymi materiałami:

Tempo samego kursu jest tak szybkie, że każda dodatkowa praca przed jego rozpoczęciem na pewno zaprocentuje w jego trakcie.

Jakość kursów

Cały dwuetapowy proces kształcenia objęty jest Akredytacją Ministerstwa Edukacji Narodowej wydaną przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w Gdańsku, dodatkowo wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością usług szkoleniowych ISO 9001:2015 oraz ISO 29990:2010.

Co po kursie?

Nasze doświadczenie pokazuje, że 92% osób, które ukończą nasz dwuetapowy kurs z wynikiem pozytywnym znajduje pracę w branży IT w czasie nie dłuższym niż 3 miesiące. 27% osób rozpoczyna pracę w branży jeszcze w trakcie trwania kursu!

Gdzie pracują nasi absolwenci?

solwit
lufthansasystems
powel
sii

Koordynator odpowiedzialny za kurs

Magda Więcław

Liczba godzin zegarowych: 32 h + 20 h (kurs zdalny)

Cena (brutto): 999 zł

Zobacz kolejny etap kursu

13 września - 10 stycznia

212 + 150 godzin

Wieczory
Cała Polska

Kurs zdalny