Junior C#/.NET Developer (ZDALNY)

Etap 1

Cena: 999 zł

APLIKUJ
18 października - 2 listopada

pn – pt: 17:00 – 21:00
sb: 9:00 – 15:00

 

tryb wieczorowo-weekendowy

2 tygodnie

32h zegarowe warsztatów
20h pracy samodzielnej

 

Tydzień nauki – tydzień pracy własnej

Cała Polska

(Kurs zdalny)

Ucz się od najlepszych!

Nieustannie rozwijamy program naszego kursu, dbając o to, by odzwierciedlał on aktualne trendy na rynku.

Przy jego układaniu zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim lokalne potrzeby rynku, tak by absolwenci mieli możliwie największą szansę na dostanie pierwszej pracy.

Program kursu ułożony jest tak, że zaczynamy od podstaw, jednakże jego tempo jest wysokie.

Naszym celem jest przekazać uczestnikom kursu taki zakres wiedzy, który da im realną szansę w rekrutacji na stanowisko juniorskie.

Zdalna nauka

Zajęcia prowadzone są zdalnie, w czasie rzeczywistym. W trakcie zajęć uczestnik ma możliwość pełnej interakcji z trenerem i innymi uczestnikami zajęć. Dodatkowo w ramach naszych kursów uczestniczy dostają dostęp do prywatnego komunikatora, dzięki któremu pozostają w stałym kontakcie ze sobą oraz trenerem.

Wymagania techniczne względem kursanta to:

  • łącze internetowe o minimalnej przepustowości 3/3 Mb/s,
  • komputer z procesorem Intel i3 2-gen lub lepszym,
  • 8GB RAM,
  • system MS Windows 10,
  • zalecamy posiadanie dysku SSD,
  • mikrofon / kamerka internetowa.

Istnieje możliwość wypożyczenia od nas sprzętu komputerowego na cały okres trwania kursu lub uzyskania zdalnej pomocy w przygotowaniu środowiska na własnym komputerze.

O co chodzi w kursie podzielonym na etapy?

Myślisz o zmianie pracy? Chcesz spróbować swoich sił w branży IT, ale nie masz zamiaru ryzykować od razu tak dużą kwotą? Właśnie z myślą o Tobie opracowaliśmy nasz dwuetapowy system kursów programistycznych.

Jak to działa w praktyce?

W przypadku, gdy dojdziesz do wniosku, że jednak kariera programisty nie jest dla Ciebie – nie musisz kontynuować szkolenia na etapie drugim. Możesz zrezygnować bez żadnych dodatkowych zobowiązań Płacisz wtedy jedynie za to, z czego faktycznie skorzystałeś.

Co jednak, gdyby za jakiś czas Twoje zdanie się zmieniło? Nie ma problemu! Jeśli będziesz mieć zaliczony pierwszy etap kursu, od razu będziesz mógł dołączyć do grupy na etapie drugim.

Jak wygląda nasz kurs?

Zajęcia mają formę warsztatów zdalnych organizowanych w kameralnych grupach (ok. 10 osób) w trybie tydzień pracy na kursie/tydzień pracy własnej), w czasie których kładziemy szczególny nacisk na przygotowanie praktyczne kandydata. W tygodniu wolnym od zajęć kursanci realizują zadaną pracę domową oraz przygotowują się do sprawdzianu. Zakres pracy domowej i sprawdzianów zawsze bazuje na już przerobionym materiale i dotyczy zagadnień z poprzedniego tygodnia kursu.

Warunkiem ukończenia PIERWSZEGO ETAPU kursu i kwalifikacji na ETAP DRUGI jest uzyskanie średniej z pracy domowej i sprawdzianu na poziomie 70%.

Kto będzie Cię uczył?

Karol Grodzicki

Koordynator ścieżki języka C#

Programista C# z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Gdańskiej. Specjalista od zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania, Professional Scrum Master (PSM).

Czego się nauczysz w ciągu tego tygodnia?

  • Wstęp do GIT
  • C# – podstawy – zmienne, typy, enumeracje, instrukcje sterujące, metody, klasy i obiekty
  • Visual Studio, debugging

Czy programowanie jest dla każdego?

Nie. W przeciwieństwie do większości szkół na rynku uważamy, że programowanie nie jest dla każdego. Każdy jednak może spróbować. Stąd podział na etapy. Zawsze też zachęcamy kandydatów by skorzystali z darmowych materiałów zamieszczonych przez nas na stronie (linki poniżej).

Wymagane materiały

Przed rozpoczęciem kursu należy zapoznać się z poniższymi materiałami:

Tempo samego kursu jest tak szybkie, że każda dodatkowa praca przed jego rozpoczęciem na pewno zaprocentuje w jego trakcie.

Jakość kursów

Cały dwuetapowy proces kształcenia objęty jest Akredytacją Ministerstwa Edukacji Narodowej wydaną przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w Gdańsku, dodatkowo wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością usług szkoleniowych ISO 9001:2015 oraz ISO 29990:2010.

Co po kursie?

Nasze doświadczenie pokazuje, że 92% osób, które ukończą nasz dwuetapowy kurs z wynikiem pozytywnym znajduje pracę w branży IT w czasie nie dłuższym niż 3 miesiące. 27% osób rozpoczyna pracę w branży jeszcze w trakcie trwania kursu!

Gdzie pracują nasi absolwenci?

solwit
lufthansasystems
powel
sii

Koordynator odpowiedzialny za kurs

Magda Więcław

Liczba godzin zegarowych: 32h + 20h (kurs zdalny)

Cena (brutto): 999 zł

Zobacz kolejny etap kursu

8 listopada - 7 marca

212 + 150 godzin

Wieczory i weekendy
Cała Polska

Kurs zdalny