Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są przechowywane na Twoim urządzeniu.
Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Rozumiem

Nasi trenerzy

Łukasz Dembiński

Koordynator merytoryczny, Trener Scala

Programujący architekt oprogramowania, specjalista od technolgii Scala, Akka, Spark oraz systemów rozproszonych. Miłośnik podejścia Software Craftsmanship oraz Domain-Driven Design.

Daniel Kwidziński

Koordynator ścieżki technologii mobilnych

Programista technologii mobilnych z wieloletnim doświadczeniem, specialista od UX i interfejsów graficznych. Absolwent Politechniki Gdańskiej.

Karol Grodzicki

Koordynator ścieżki języka C#

Programista C# z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Gdańskiej. Specjalista od zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania, Professional Scrum Master (PSM).

Michał Wójcik

Koordynator ścieżki języka Java

Deweloper Java SE/EE skupiający się głównie na aplikacjach webowych oraz klasy enterprise, wcześniej wykładowca na Politechnice Gdańskiej. Zafascynowany poznawaniem nowych technologii i przekazywaniem wiedzy innym. Prywatnie zainteresowany szeroko pojętą fantastyką.

Arkadiusz Nieckarz

Trener Java, Selenium

Trener Java i Selenium, entuzjasta czystego kodu oraz pragmatycznego podejścia do programowania. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zaangażowany w kilka projektów z zakresu bezpieczeństwa systemów oraz kryptografii.

Jakub Bulczak

Trener C#

Inżynier oprogramowania z kilkuletnim stażem. Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zdobywał tworząc oprogramowanie dla dużych światowych korporacji.

Magdalena Płocke

Trener C#

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, programistka C#. W chwili obecnej pracuje na stanowisku Software Developer w firmie Ciklum.

Anna Poznańska

Trener Metodyk Zarządzania Projektami

Absolwentka kierunku informatycznego, prawa i studiów podyplomowych z zakresu Project Management. Posiada certyfikaty Project Management Professional® oraz Professional Scrum Master. Od lat zarządza dużymi projektami informatycznymi. Bierze udział w optymalizowaniu procesów zarządzania projektami oraz uczestniczy w planowaniu i realizacji transformacji agilowych w dużych firmach działających na rynku światowym. W Codementors prowadzi szkolenia z tradycyjnych oraz agilowych metodyk zarządzania projektami.

Rafał Przetakowski

Trener Python, Git i Linux

Doświadczony programista PHP, który swoją wieloletnią karierę zawodową budował w oparciu o duże, komercyjne projekty. Lider wielu zespołów i człowiek pełen pozytywnej energii.

Łukasz Jastrzębowski

Trener C#

Absolwent Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Technicznego w Tuluzie. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako programista PLC, by później rozwijać się w kierunku technologii C#/.NET. Obecnie pracuje jako deweloper aplikacji webowych .NET. Certyfikowany Scrum Master.