Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są przechowywane na Twoim urządzeniu.
Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Rozumiem

Nasi trenerzy

Łukasz Dembiński

Chief Training Architect, Trener Scala

Programujący architekt oprogramowania, specjalista od technolgii Scala, Akka, Spark oraz systemów rozproszonych. Miłośnik podejścia Software Craftsmanship oraz Domain-Driven Design.

Daniel Kwidziński

Koordynator ścieżki technologii mobilnych

Programista technologii mobilnych z wieloletnim doświadczeniem, specialista od UX i interfejsów graficznych. Absolwent Politechniki Gdańskiej.

Karol Grodzicki

Koordynator ścieżki języka C#

Programista C# z kilkuletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Gdańskiej. Specjalista od zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania, Professional Scrum Master (PSM).

Michał Wójcik

Koordynator ścieżki języka Java

Deweloper Java SE/EE skupiający się głównie na aplikacjach webowych oraz klasy enterprise, wcześniej wykładowca na Politechnice Gdańskiej. Zafascynowany poznawaniem nowych technologii i przekazywaniem wiedzy innym. Prywatnie zainteresowany szeroko pojętą fantastyką.

Arkadiusz Nieckarz

Trener Java, Selenium

Trener Java i Selenium, entuzjasta czystego kodu oraz pragmatycznego podejścia do programowania. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zaangażowany w kilka projektów z zakresu bezpieczeństwa systemów oraz kryptografii.

Jakub Bulczak

Trener C#

Inżynier oprogramowania z kilkuletnim stażem. Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zdobywał tworząc oprogramowanie dla dużych światowych korporacji.

Magdalena Płocke

Trener C#

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, programistka C#. W chwili obecnej pracuje na stanowisku Software Developer w firmie Ciklum.

Anna Poznańska

Trener Metodyk Zarządzania Projektami

Absolwentka kierunku informatycznego, prawa i studiów podyplomowych z zakresu Project Management. Posiada certyfikaty Project Management Professional® oraz Professional Scrum Master. Od lat zarządza dużymi projektami informatycznymi. Bierze udział w optymalizowaniu procesów zarządzania projektami oraz uczestniczy w planowaniu i realizacji transformacji agilowych w dużych firmach działających na rynku światowym. W Codementors prowadzi szkolenia z tradycyjnych oraz agilowych metodyk zarządzania projektami.

Rafał Przetakowski

Trener Python, Git i Linux

Doświadczony programista PHP, który swoją wieloletnią karierę zawodową budował w oparciu o duże, komercyjne projekty. Lider wielu zespołów i człowiek pełen pozytywnej energii.

Łukasz Jastrzębowski

Trener C#

Absolwent Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Technicznego w Tuluzie. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako programista PLC, by później rozwijać się w kierunku technologii C#/.NET. Obecnie pracuje jako deweloper aplikacji webowych .NET. Certyfikowany Scrum Master.