Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są przechowywane na Twoim urządzeniu.
Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Rozumiem

Zostań trenerem Codementors w Warszawie


Posiadasz wiedzę i doświadczenie, którymi chciałbyś się podzielić? Chętnie poznamy pasjonatów programowania, którzy robią to, co kochają i są w tym dobrzy :)

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów oraz szkoleń specjalistycznych. Jeśli znalazłeś wśród nich technologię, w której pracujesz na co dzień i chciałbyś sprawdzić się w roli trenera programowania, napisz do nas!Jak wygląda praca trenera Codementors?

 • Trener po godzinach, albo na całego. Praca trenera może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu lub nową, pełnowymiarową pracą. Zajęcia z kursantami odbywają się wieczorami oraz w soboty. Możesz więc śmiało godzić dotychczasowe obowiązki zawodowe z rolą trenera. A jeśli posiadasz wiedzę z zakresu wielu technologii, możesz z powodzeniem prowadzić zajęcia w wielu naszych kursach jednocześnie.
 • Współpraca z uznanymi na rynku firmami branży IT. To prawdziwa przyjemność, ale i wyzwanie dla każdego trenera. Jeśli jesteś ambitny i lubisz pracować z profesjonalistami, na pewno Ci się u nas spodoba!
 • Wyznajemy zasadę: Rób to, w czym jesteś najlepszy. Nasi trenerzy mają realny wpływ na program kursów, które prowadzą. Jesteśmy otwarci na propozycje rozszerzania oferty Codementors, więc jeśli masz pomysł na nowy kurs, śmiało możesz się nim z nami podzielić i zaproponować autorski program.
 • Dzielenie się wiedzą to misja, wyzwanie i duża odpowiedzialność. Wierzymy, że poprowadzony przez Ciebie kurs będzie miał wpływ na życie niejednego kursanta i pomoże mu dołączyć do grona programistów. To będzie wyłącznie Twoja zasługa, Twój sukces. Gwarantujemy, że warto na taki moment czekać.Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Trener C#/.NET

Jeśli chcesz się rozwijać, dzielić wiedzą i doświadczeniem - dołącz do trenerów Codementors!


Miejsce: Warszawa

Zapewniamy:

 • Atrakcyjną stawkę godzinową
 • Współpracę z zespołem profesjonalistów, którzy służą pomocą i wsparciem
 • Małe grupy szkoleniowe (10-12 osób)

Oczekujemy:

 • Prawdziwej pasji i chęci do dzielenia się wiedzą
 • Doświadczenia pozwalającego na swobodne poruszanie się w tematyce C#/.NET
 • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
 • Mile widziany dystans do siebie i poczucie humoru :)

Jeśli chcesz zostać trenerem Codementors, napisz kilka słów o sobie i wyślij CV na adres: praca@codementors.pl.Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Codementors sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk. Dane te zbierane są i przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzania procesu rekrutacji. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do poprawiania ich oraz usunięcia, zgodnie z naszą polityką prywatności.