FAQ

Sprawdź, o co najczęściej pytają nasi Kursanci:

Czy muszę mieć ukończone studia informatyczne, żeby skorzystać z kursu?

Nie, absolutnie nie jest to wymagane.

Jakie muszę spełniać wymagania, aby uczestniczyć w kursie?

Jeżeli potrafisz myśleć abstrakcyjnie i masz doświadczenie w użytkowaniu komputera – jesteś dla nas idealnym kandydatem. Nie ważne czy jesteś humanistą czy inżynierem.  Z nami nauczysz się myśleć jak prawdziwy programista.

Jak długo trwa pojedyncza sesja szkolenia?

Jedna sesja szkoleniowa trwa maksymalnie 6h (z przerwami). Wszystko jednak zależy od rodzaju szkolenia, na które będziesz uczęszczać.

Czy planowane są dłuższe sesje?

Nie. 6h intensywnego myślenia jest w zupełności wystarczające, a wydłużenie pojedynczej sesji nie przyniesie uczestnikom wymiernych korzyści. Mózg pracuje w trybie skupionym i rozproszonym – oba z nich są tak samo ważne, aby wykształcić nowe „chunki” wiedzy.

Ile sesji zajmuje pełne szkolenie tematyczne?

To zależy od konkretnego szkolenia. Ilość sesji przypisanych do pojedynczego szkolenia możesz sprawdzić w naszej ofercie na stronie.

Czy podczas szkolenia zapewniony jest katering?

Niestety nie (albo stety) – nie znamy się tak bardzo na zaspokajaniu potrzeb smakowych naszych kursantów, jak na programowaniu 🙂

Czy muszę mieć własny komputer, aby uczestniczyć w kursie?

Nie. Zapewniamy komputery wszystkim kursantom. Co ważniejsze – komputer będziesz mógł wziąć do domu i używać go do rozwiązywania zadań projektowych. Po zakończeniu kursu każdy z uczestników musi zwrócić komputer w stanie nie gorszym, niż go otrzymał przed rozpoczęciem.

Ile indywidualnych godzin z trenerem mam do dyspozycji w ramach jednego kursu?

Każdy z uczestników kursu może wykorzystać do 8h indywidualnej pracy z trenerem – z wykorzystaniem naszego dedykowanego oprogramowania bądź face-to-face. Ustalasz to z trenerem podczas kursu i wybierasz najwygodniejszą dla Ciebie opcję.

Czy mogę skorzystać z pomocy trenera po zakończeniu kursu?

Oczywiście, natomiast będzie to już pomoc dodatkowo płatna. Cena 1h konsultacji wynosi 80 zł netto / h.

 Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?  Zadzwoń pod     792 029 853  lub     napisz do nas